צביעת חלונות אלומיניום: משנים את העיצוב בקלות | ישראל היום

צביעת חלונות אלומיניום: משנים את העיצוב בקלות

קיבלתם דירה חדשה מהניילונים, ואתם גאים בעיצוב שהושקע בה. ממבט ראשון, כשנכנסים לדירה, הכול נראה מתאים: הריצוף, הקירות, מנורות הגבס, השטיחים והחלונות. אבל כשמתבוננים דרך החלון כדי להביט בנוף, מגלים שמשהו בכל זאת לא בדיוק מסתדר, כי צבע החלונות לא ממש מתאים לעיצוב הכללי של הבית
פורסם ב:
0
  • צילום יח"צ

ביניכם לבין עצמכם אתם תוהים מה לעשות, שהרי לפי החוק העירוני, אסור להוציא את החלונות ולהחליפם בחדשים. אך אל דאגה, ישנו פתרון הרבה יותר פשוט לבעיה הזו: צביעת חלונות אלומיניום.


צביעת חלונות איכותית מבית ספריי טאצ’


כבר לא צריך לפרק את החלונות או להגיש בקשות שונות לעירייה, כי בחברת ספריי טאצ’ מציעים פתרון קל הרבה יותר: צביעת אלומיניום. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן לשנות את צבע החלונות לצבע המועדף עליכם. הצוות המקצועי של החברה, בראשותו של מאיר זרוג הבעלים, מגיע לביתו של הלקוח כדי לבצע את הצביעה ולהשיג תוצאות עיצוביות ייחודיות במהירות.


מאיר זרוג החליט להקים את החברה לאחר שראה כי הביקוש לשנות את צבע החלונות הולך וגובר. מכיוון שבדרך כלל הלקוח מקבל את הדירה בבניין דירות שבו צבע החלונות הוא אחיד, קיימת דרישה גבוהה להחלפת צבע החלונות בקרב דיירים שהעיצוב חשוב להם. לפיכך, החליט מאיר להקים את החברה כדי לספק ללקוחות את פתרונות צביעת האלומיניום הטובים ביותר.


צביעת אלומיניום – כיצד זה מתבצע בפועל ומהם היתרונות?


פעולת צביעת האלומינים מתבצעת בכמה שלבים, תוך שמירה על כללי הבטיחות ועל רווחתו של הלקוח:


  1. בשלב הראשון מכסים את אזור העבודה במטרה לוודא שדבר לא ייצבע מסביב, מלבד השטח שרוצים לצבוע הלכה למעשה.
  2. הכנת המשטח לצביעה – מכינים את המשטח לצביעה המיועדת באמצעות הסרת צבע רופף וחציצות.
  3. שלב הצביעה – בשלב זה מתחילים את צביעת האלומיניום. לאחר שהלקוח בוחר את הצבע שהוא רוצה עבור החלונות שלו, מתבצעת צביעה בהתזה באמצעות מכשיר מיוחד המיועד לכך.
  4. סיום העבודה – לאחר ההתזה מורידים את הכיסויים כדי להחזיר את החלונות למצב הקודם.

לצביעת האלומיניום יתרונות משמעותיים רבים. דבר ראשון, כפי שהוזכר מקודם, אין צורך לפרק את החלונות כדי לשנות את עיצוב החלונות. דבר שני, הצביעה מאפשרת לשמור על אחידות הצבע ומבנה החלון, תוך העלמת פגמים בלתי רצויים. כמו כן, במהלך הצביעה ישנו שימוש בחומרי צביעה איכותיים שאינם מתקלפים. נוסף על כך, ספריי טאצ’ מספקת אחריות של 5 שנים על העבודה ומספקת מגוון רחב של גוונים לבחירת הלקוח, כך שכל אחד יכול למצוא את הגוון המתאים לעיצוב הביתי.


לא רק אנשים פרטיים – גם בעלי עסקים מזמינים שירותי צביעת אלומיניום


צביעת חלונות אלומיניום מתאימה במיוחד עבור בעלי עסקים כמו בעלי חנויות, גלריות, משרדים ועוד. מכיוון שעיצוב המבנה משפיע על מידת ההתעניינות בעסק מצד הלקוחות, בעלי עסקים רבים מבקשים לצבוע את החלונות במטרה לרענן את מראה העסק או למתג אותו. לדוגמה, בעל מסעדה יהיה מעוניין לשנות קצת את צבע החלונות כדי להעניק לבית העסק מראה חדש ומרענן יותר, בעוד חברה חדשה להפקת אירועים שרק קנתה את המבנה, תרצה לשנות את צבע החלונות לצבע של הלוגו. כשמדובר בצביעת חלונות אלומיניום, אין גבול לשינויים שאפשר לבצע.


רוצים לראות איך זה עובד? צפו בסרטון.


בשיתוף ספרי טאץ'

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side