הגן הלאומי הראשון שהתקין מערכת בקרה ידידותית לסביבה לחניון | ישראל היום

הגן הלאומי הראשון שהתקין מערכת בקרה ידידותית לסביבה לחניון

חניון היי-טק – התקנת מערכת מתקדמת של חברת Technoso בחניון נמל קיסריה
פורסם ב:
0
  • צילום טכנוסו מערכות בקרה בע״מ

בחניון החברה לפיתוח קיסריה הוחלפו מערכות החניון במערכת המתקדמת של חברת Technoso. בראיון שערכנו עם שמעון אבו, מבעלי Technoso ועם יוסי אנטופולסקי, מנהל השיווק שלה, קיבלנו הסברים על יתרונותיה של המערכת החדשנית של החברה.מעבר ממערכת מיושנת למערכת חדשנית של Technoso


“החברה לפיתוח קיסריה החליטה להחליף את המערכת הקונבנציונלית בחניון במערכת החדשנית של טכנוסו, העונה על כל הצרכים המתקדמים שלה”, מסביר שמעון אבו, “מדובר על חניון חיצוני המאכלס כ-100 רכבים וחניון פנימי הכולל עוד כ-250 מקומות, בנמל קיסריה. לחניון שלושה נתיבי כניסה ושלושה נתיבי יציאה.


המערכת שלנו שונה מהמערכות הסטנדרטיות במגוון האפשרויות המתקדמות שהיא מספקת ויתרונותיה עצומים:


  • המערכת חיה בענן – באופן זה מתאפשרת שליטה על החניון מכל מקום, כולל פתרון תקלות מרחוק.
  • המערכת מנטרלת את הצורך בחדר בקרה מקומי, בתשתיות או בכבילה. כתוצאה מכך הלקוח נהנה מחיסכון עצום בכוח האדם ובעלויות השוטפות.
  • עלויות ההקמה והתפעול זולותמשמעותיתיחסית למערכות אחרות.
  • המערכת מהירה ,וידידותית לסביבה.
  • המערכת נוחה לשימוש ולתפעול.

טכנולוגיה מתקדמת ושיטות תשלום נוחות


“הבדל נוסף בין המערכת שלנו למערכות הסטנדרטיות”, מוסיף יוסי אנטופולסקי, “היא ביכולת הזיהוי המדויקת שלה. במערכות סטנדרטיות ישנה התניה של גלאי כביש. במידה והזיהוי של הלוחית לא מתבצע, חלים עיכובים בכניסת הרכבים לחניון. המערכת שלנו מצוידת במצלמת LPR המזהה לוחית רישוי בתנועה עד לרמה של 99%, גם אם הלוחית פגומה. יכולת זו מאפשרת כניסה מהירה לחניון, ללא עיכובים.


המערכת של Technoso הינה TICKETLESS ובמקרה הצורך של הנחות ללקוחות, נעשה שימוש בכרטיסי PVC רב פעמיים. באופן זה אנחנו חוסכים כסף ללקוח וכן שומרים על איכות הסביבה.


בחניון נמל קיסריה קיימת עמדת תשלום במזומן ואשראי. כמו כן אפשר לשלם באמצעות ביט, סלופארק ופנגו, באופן נוח, מהיר ומאובטח.”צילום טכנוסו מערכות בקרה בע״מ

 


המלצת לקוח של Technoso


שוחחנו עם דניאל מנביץ’, לקוח של החברה, מנהל מחלקת פיקוח ואכיפה של החברה לפיתוח קיסריה:


“המערכת של חברת  Technoso הינה חכמה, מודרנית, חדישה ועכשווית מבחינה טכנולוגית. המערכת פשוטה למשתמש, ירוקה עם חסכון עצום בנייר. אנחנו מאוד מרוצים מהמערכת שמתאימה לצרכים המתקדמים שלנו.”


הצצה לפרויקטים עתידיים של Technoso


שמעון ויוסי מספקים הצצה לפרויקטים הבאים העומדים על הפרק ובהם –  פרויקט ביג בית שמש הכולל החלפה של מערכת קיימת במערכת חדשנית בת 11 מסלולים, דיזיין סיטי מעלה אדומים ותאומי רובינשטיין בתל אביב ועוד.


לראשונה בישראל – מערכת חניה מתקדמת ללא השקעה מראש (במודל ליסינג)


טכנוסו מערכות בקרה גאה להציג הזדמנות חדשה לבעלי חניונים להתקין מערכת בקרת חניון מהמתקדמות בעולם ללא סיכון או השקעה גדולה מראש!


לפרטים נוספים לחצו כאן


חברת  Technoso מספקת פתרונות כחול-לבן חדשניים וייחודים בתחום החניונים, בארץ ובעולם. על לקוחותיה נמנות חברות מובילות בהן: גזית גלוב, רמי לוי, בית חולים ברזילי, בזק, שפיר, דור אלון ועוד.


בשיתוף טכנוסו מערכות בקרה בע״מ

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side