מערך מחשוב לתפקוד יציב בעסק | ישראל היום

מערך מחשוב לתפקוד יציב בעסק

אם אי פעם יצא לכם להתעסק עם השבתות חוזרות ונשנות במערך המחשוב בעסק שלכם, אתם יכולים להבין כמה מטרד עסקי כלכלי זה יכול להיות עבור הארגון שלכם. כדי להרוויח את השקט שלכם בכל מה שקשור למערך המחשוב, מומלץ לבחור בחברת מחשוב מקצועית, אמינה עם זמן תגובה מהיר ומבדקים שגרתיים במטרה למנוע את ההשבתה הבאה
פורסם ב:
0
  • צילום freepik

הכירו את חברת ERG

חברת ERG מספקת שירותי מחשוב מתקדמים למאות עסקים מרוצים שנהנים מהעבודה רציפה ללא השבתות כלל. ERG הינה חברת מחשוב ותיקה הפועלת מזה 20 שנה ומעסיקה מעל 20 מומחים בתחומים שונים:


  • אנשי סיסטם וIT
  • מנהלי אבטחת מידע
  • מנהלי מסדי נתונים DBA
  • מנהלי תקשורת
  • ועוד

החברה מספקת שירותי מחשוב רבים הכוללים הקמה ושדרוג של מערכי מחשוב, ביצוע תחזוקה יזומה לשימור יציבות מערכות המחשוב בחברה, ווידוא יכולות התאוששות מאסון ועוד. בנוסף, החברה מספקת שירותי ענן לעסקים המעוניינים להעביר את כל מערך המחשוב שלהם לענן.


החברה מספקת שירותי מחשוב לחברות מובילות בישראל ביניהם תוכלו למצוא את טייני לאב, מנפאור, אייבורי מחשבים, ישרוטל, ארד טכנולוגיות ועוד.


“מערך מחשוב יציב וללא השבתות, זו דרישה קריטית והכרחית עבור הארגון”, כך הצהיר בפנינו מנכ”ל ERG אייל גבעון. “השבתה במערכת המחשוב גוררת אחריה שורה של הפסדים כספיים המושפעים מכך שתהליך הייצור בחברה נפגם לטובת טיפול במערך המחשוב, עובדים רבים שמושבתים ונמצאים כרגע באבטלה תוך כדי שהם מקבלים משכורת”


השבתות במחשוב עדיין קיימות בשנת 2021?

“בוודאי, ישנן חברות רבות במשק שמפחדות לעשות את המהלך ולעבור לחברת מחשוב שתבחן את מערך המחשוב הנוכחי ותציע פתרונות שימנעו השבתות כאלה להמשך. תחשבו על כך שיש חברות שלא שדרגו את מערך המחשוב שלהם במשך שנים כי לא היה אף אחד שיציע את הפתרון ולכן עדיין ישנן תקלות והשבתות רבות, גם בשנת 2021”


אז איך הופכים את מערך המחשוב למתפקד ויציב?

“אנחנו שקופים מאוד מול הלקוח ואנו מציגים לו את התמונה המדוייקת כפי שהיא. תחילה, אנחנו מבצעים בדיקה מקיפה ומקצועית אשר סוקרת את הרצוי אל מול המצוי. אנחנו בודקים את מערך המחשוב הנוכחי של הלקוח ומוודאים מה היקף השימוש, כמות המשתמשים והצרכיים הטכניים אותה צריכה החברה.


אחרי שביצענו את האיפיון, אנחנו חושפים בפני הלקוח בדיוק את מה שהוא צריך ומסבירים לו על החשיבות בכל פרט פרט.”


אז איך מתחילים?

“ניתן לבחור את השירות שלנו בכמה אופנים. האפשרות הראשונה היא לקחת עובד מטעם ERG שנמצא בארגון ומטפל בכל הבעיות, דואג לאבטחה, לשדרוג ולניטור מלא. האפשרות השניה היא תמיכה מרחוק ע”י צוות מקצועי שלם העונה על מגוון רחב של תחומים וצרכים.


לא משנה באיזה אופציה תבחרו, אנחנו מבטיחים שירות יוצא דופן – משהו שלא הכרתם עד היום.”


מה הופך אתכם לבחירה הטובה ביותר?

“המומחיות, המקצועיות והניסיון שלנו הפכו אותנו לאחת החברות היציבות בעולם המחשוב העסקי וישנן חברות רבות שביצעו את התהליך לאחרונה והחלו לעבוד איתנו. היום, חברות אלו נהנות משירותי מחשוב יציבים ואיכותיים בעסק שלכם ואני חושב שזה דבר שכל עסק ראוי אליו.


אז לכל אותם עסקים שסולבים ממערך מחשוב לא מתפקד, אנחנו הפתרון.”


היכנסו לאתר ERG


בשיתוף ERG פתרונות מחשוב

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side