בורג’ בנימינה – רגעים של פעם בחיים | ישראל היום

בורג’ בנימינה – רגעים של פעם בחיים

הקורונה, כך נראה, מאחורינו, ולפנינו קיץ שבו נרצה למצות את החיים. בורג' בנימינה - עם פסטיבלי מוזיקה מלהיבים ויכולת מוכחת לקיים אירועים מרשימים מכל הסוגים - הוא הלוקיישן המתאים ביותר לחגוג את החזרה לשגרה האהובה
פורסם ב:
0
  • צילום בוסט מדיה

זו הייתה שנה קשה לכולנו. שנה מטלטלת, שחשפה את הפגיעות שלנו. את העובדה שהשגרה המוכרת עלולה להתערער. מצד שני זו גם הייתה שנה של עוצמה – שנה שבה למדנו שהמין האנושי מסוגל להתמודד גם עם מגפה עולמית, ושכל אחד ואחת מאיתנו יודעים להסתגל למציאות שונה לגמרי מכפי שהכרנו. ועכשיו הגיע הזמן לחגוג.


איך נחגוג? בכל דרך אפשרית. ובפרט כדאי להגיע להופעות של האמנים המוכשרים שבמשך שנת הקורונה הופיעו בעיקר בזום, לערוך חתונות ואירועים פרטיים אחרים בלי מגבלות ועם המון שמחה ואפילו לחזק את העסק עם אירוע יוצא דופן ומושקע.


המכנה המשותף לשלושת סוגי ההתרחשויות הנ”ל הוא שבכולם המשתתפים חווים רגעים מיוחדים ובלתי נשכחים – ויש עוד מכנה משותף: בורג’ בנימינה הוא לוקיישן מושלם עבורם.


כל הזמרים, הזמרות והלהקות שכולנו אוהבים

עולם התרבות נכנס להקפאה כשווירוס הקורונה הגיע לארץ. עכשיו, אחרי מבצע החיסונים המוצלח, אנחנו יכולים שוב לשיר מכל הלב בהופעה חיה עם עוד המון אנשים וכשעל הבמה מיטב האמנים הישראלים.


למעשה, בבורג’ בנימינה כבר התקיימו שני פסטיבלים שמחים. בראשון, שנקרא “חירות אמנותית”, הופיעו בין השאר אסף אמדורסקי, יובל דיין, שי צברי, איפה הילד, שפיטה, דניאלה ספקטור ואלון עדר. בשני, שציין את בוא האביב, לקחו חלק נגה ארז, אביתר בנאי, ברי סחרוף, רביד פלוטניק, לולה מארש, מוניקה סקס ועוד מוזיקאים ומוזיקאיות שהזכירו לכולנו כמה מלהיבה היא הופעה אמיתית, בלייב, כשהמון אנשים סביבנו מתרגשים ביחד איתנו.


הפקת הפסטיבלים התאפשרה בזכות המאפיינים הייחודיים של בורג’ בנימינה, ובפרט העובדה שמדובר בשטח פתוח – ולכן בטוח לחלוטין. הבשורות הטובות הן שבהמשך הקיץ צפויים עוד פסטיבלים ועוד הופעות שכל מי שיגיע אליהן יזכור אותן עוד שנים רבות – שווה לעקוב.


חתונה. עם כל מי שתרצו שיבוא לשמוח אתכם

תחום נוסף שהושפע באופן דרמטי במיוחד מהקורונה הוא החתונות. אנשים רבים, גם גברים וגם נשים, מתכננים כבר מגיל צעיר מאוד לפרטי פרטים את האירוע המרגש. בחלק גדול מהמקרים החלום הוא על חתונה גדולה, וכשמתחילים לגבש את רשימת המוזמנים היא תופחת עוד ועוד.


הצורך לצמצם מגעים והחובה לשמור על ריחוק חברתי מנעו מימוש מלא של החלום, אם כי בבורג’ בנימינה מצאו פתרונות יצירתיים למגבלות. באמצעות קונספטים כמו חתונה מתגלגלת או חתונה הפוכה גם זוגות שלא רצו לדחות את האירוע יכלו לעמוד מתחת לחופה כשחלק משמעותי מיקיריהם חולק איתם את הרגע החד פעמי.


עכשיו, כשהמדינה חוזרת לשגרה, באים לידי ביטוי הממדים של גן האירועים בורג’ בנימינה – כשיש מדשאות מרווחות מאוד שפרוסות על פני מספר טראסות, תוכלו להזמין לחתונה את כל מי שתרצו שיבוא לשמח אתכם. המבנה החכם של הגן מונע מצד אחד צפיפות מיותרת ומצד שני מאפשר לכולם וכולן להיות חלק בלתי נפרד מכל התרחשות לאורך החתונה. כשמוסיפים לתמונה את התפאורה היפהפייה שמייצר הטבע, התוצאה היא חתונה לא פחות ממושלמת.


זה הזמן להזניק את העסק קדימה

הקורונה הציבה אתגרים מורכבים לעסקים בחלק גדול מענפי הפעילות. אחרי כל משבר מגיעה גם הזדמנות, וליתר דיוק הזדמנויות לפריצות דרך של ממש. אירוע מושקע – והאפשרויות רבות ומגוונות, למשל השקת מוצר או ערב הוקרה לעובדים המסורים – הוא אחד הכלים למיתוג העסק, ליצירת באזז ולהעלאת מפלס המוטיבציה של כל מי שאמור לקחת חלק במימוש ההזדמנות.


גן האירועים בורג’ בנימינה צבר ניסיון רב גם באירוח אירועים עסקיים. בנוסף לטראסות היפות, מציע הגן חדר פרטי, חדר צלבני וגלריה, כולם מסוגננים וניתנים להתאמה לכל צורך. החדר הפרטי מיועד לעד 20 איש בישיבה סביב שולחנות ועד 30 איש בסידור תיאטרון, בחדר הצלבני ניתן לקיים הרצאות והקרנות ונכנסים אליו 80-100 בני אדם וזוהי גם הקיבולת המרבית של הגלריה שמשקיפה על הגן ועל השדות.


בכל המקומות הנ”ל ניתן לחוש את האווירה המיוחד ששוררת בבורג’, אם תרצו את הקסם העתיק שלו – שילוב של ההיסטוריה העשירה של המקום, ששימש את חקלאי האזור עוד מימי העלייה ה-I, והמחויבות המלאה של הצוות כיום להצלחת כל אירוע.


לפרטים נרחבים לחצו גן אירועים


בשיתוף בורג' בנימינה

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side