התאמת ביגוד למבנה הגוף | ישראל היום

התאמת ביגוד למבנה הגוף

לאחר שעברנו על שלוש צורות גוף, בחלק השני של המאמר נעבור על שלוש צורות נוספות:
פורסם ב:
0
  • freepik

מבנה גוף בצורת מלבן:


מבנה גוף ישר ונערי, המאופיין בחלק גוף עליון ותחתון שווים וכמעט בלי קו מותן. כתפיים צרות, חזה שטוח, ישבן שטוח וירכיים דקות.


המפתח הוא ליצור את הקימורים


של הגוף על ידי הבגדים, או להוסיף משיכה על ידי בגדי נשים מושכים ומחמיאים.


מה כן ללבוש- חלק עליון: חולצות ושמלות שמדגישות מותן, חולצות ושמלות עם רבידה או קפלים באזור החזה. חולצות ושמלות בגזרת מעטפה, מדגישה את הקימורים הנשיים. ג’קטים מחויטים באורך המותן, או עם מותן צרה ומודגשת. כריות כתפיים, חגורות עבות בקו המותן.


חלק תחתון: חצאית עיפרון, עדיף בגזרה גבוהה, מדגישה את המותן הצר ואת הקימורים הטבעיים של הירכיים. חצאיות מתרחבות ומלאות יקנו לך מראה נשי יותר, כיסים אחוריים גדולים


מכנסיים צמודים או סקיני בגזרה גבוהה או נמוכה.


מה לא ללבוש- חלק עליון: חולצות ושמלות עם קו מותן נמוך או ללא מותן בכלל, ג’קטים בגזרה מרובעת. צווארון סגור או צווארון גולף, חולצות ושמלות בעלות מפתח צוואר מרובע. חולצות או גופיות צמודות מדי.


חלק תחתון: מכנסיים או ג’ינס בגזרה ישרה, חצאיות בגזרה ישרה, מכנסיים רחבים מדי. חצאית מיני קצרה שתחתוך את הגוף ותשווה לך מראה עוד יותר מרובע. מראה מרושל ומוזנח.


מבנה גוף תפוח:


מראה כללי עגול, במיוחד באזור פלג הגוף העליון. כשהאזור המלא יותר הוא באזור הבטן. כתפיים עגולות, ישבן שטוח, חזה ממוצע עד גדול, רגליים חטובות.


ישנן שתי


צורות גוף המכונות תפוח האליפסה ויהלום, ההבדל הוא אם אזור הבטן שלך ממוקם נמוך (זו


צורת האליפסה) או גבוה (זו צורת היהלום). הנחיות הסגנון העיקריות עבור שני צורות


גוף התפוחים האלה הן אותו הדבר. המפתח הוא ליצור אורך לגוף ולטשטש את אזור הבטן,


אם בהוספת הדפס או טקסטורה מעניינת, אם בעזרת גזרה מעניינת, כיווצים וקפלים ובעזרת


בגדי נשים כמו ג’קטים מחויטים, ולהסב את תשומת לב כלפי מעלה לכיוון הכתפיים והפנים


שלך.


מה כן ללבוש- חלק עליון: חולצות ושמלות בגזרת רחוקה מהגוף, רופפת – LOOSE , בדים נופלים. חליפות – חלק עליון ותחתון באותו הבד או הצבע, חולצות ארוכות וטוניקות. תמיד משכי מעט את החולצה כלפי מעלה ותני לה ליפול מעט וליצור קפל באמצע כדאי ליצור טשטוש באזור הבטן. שרשראות באורך המחשוף יבליטו את האזור וימקדו את המבט לאזור. שמלות עם מפתח צווארון עמוק. שמלה מחויטת מתרחבת מעט תטשטש את העודף באזור הבטן, ג’קטים מחויטים וצמודים באזור המותניים ידגישו את הגזרה הנשית וייצרו אשליה של קימור במותן. כאשר את לובשת את הג’קט פתוח הוא יוצר אשליה מצרה ומרזה.


חלק תחתון: חצאית מחויטת בגזרה ישרה ובאורך הברך, חצאית בגזרת A מעודנת, מכנסיים בגזרה ישרה או מתרחבת מאזור הירכיים.


מה לא ללבוש- חלק עליון: חולצות בתוך המכנסיים, בדי לייקרה נצמדים, חולצות קטנות וצמודות מדי, חולצות טי-שירט גבריות, חולצות סגורות ללא מחשוף, שרוולים באורך המרפק, ג’קט קצר ומרובע, מעילים גדולים וגבריים.


חלק תחתון: חצאית בגזרה מגושמת, חצאיות צמודות מדי, שורטס – מכנסיים קצרים מאד. חצאיות או מכנסיים עם עודף בד, שמלות בעלות נפח וטקסטורה בבד.


מבנה גוף צ’לו/ מלבני:


מבנה גוף נשי מלא, גם כן יכול להתחלק לשתי קבוצות:


מבנה הצ’לו- ידוע גם בשם שעון-חול מלא – מאופיין באזור חזה, וירכיים רחבים ומלאים ומותן יותר מודגשת וצרה.


מבנה מרובע- מאופיין באזור חזה, וירכיים רחבים ומלאים וכמעט ולא קיימת מותן.


המטרה היא ליצור מבנה והדגשת לקימורי הגוף. על ידי בגדי נשים בעלי קווים נקיים, גזרה מחמיאה ובדים יותר קשיחים שנותנים מבנה לגוף.


מה כן ללבוש- חלק עליון: חולצות ושמלות עם מפתח V עמוק, או גזרת מעטפה יחמיאו לאזור החזה. שמלה מקסי בגזרת A, צמודה במותן ומתרחבת למטה, מאריכה את הגוף ומגביהה. חולצות מכופתרות וצמודות לגוף מבד אריג מחויט, תלבשי אותן עם הצווארון פתוח ושטוח, כדי שלא נאבד את הצוואר שלך. ג’קט מבד עבה כמו עור, מחויט וצמוד בעל מפתח V עמוק ומסתיים מעל הירכיים, עוזר לתת מבנה לגוף.


חלק תחתון: מכנסיים בגזרה שצמודה בירכיים ומתרחבת מאזור הברך ומטה. עדיף מבד ג’ינס קשיח עם מעט לייקרה. חצאית בגזרת A מתרחבת בעדינות מבד קשיח תעזור לתת מבנה לגוף, חצאית באורך הברך תעזור למשוך צומת לב לאזור הצר של הברכיים.


מה לא ללבוש- חלק עליון: חולצות מעוטרות מדי ומקושטות מדי. במיוחד באזור החזה, הן רק יוסיפו עוד משקל וכבדות. בדים נוזליים ונשפכים, שנצמדים לקימורי הגוף ומדגישים יותר את העודפים. חולצות ושמלות בעלות קוים ישרים מדי שמחביאים את המותניים. חולצות ושמלות סגורות בלי מחשוף.


חלק תחתון: מכנסיים עם כיסים בולטים בצדי הירכיים, זה רק ירחיב אותך יותר. חצאיות עיפרון או חצאיות מיני, מכנסי עור או סקיני. מכנסיים שמעוטרים באזור הירכיים.


לפרטים ולקניית בגדי נשים הכי חדשים! קולקציית קיץ וחורף! במחירים הכי נוחים! שלחו לנו הודעה בוואטספ – 052-832-4615


בשיתוף תוכן שיווקי

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side