הרופאה שעשתה מהפכה בתחום הסרת השיער בלייזר | ישראל היום

הרופאה שעשתה מהפכה בתחום הסרת השיער בלייזר

לאחר מחקר מעמיק בתחום מכשירי הלייזר, סיורים בכנסים ובתערוכות בארץ ובעולם, ד״ר ריי ביטון מצאה את Duetto - מכשיר הלייזר המתקדם בעולם. <br />
פורסם ב: עודכן ב:
0
  • ד״ר ריי ביטון לכתבה - צילום C digital marketing

ברחבי העולם, החלו להסיר שיער בלייזר כבר לפני כ-60 שנה. מאז, התחום לא הפסיק להתפתח, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת הביקוש שלא מפסיק לגבור. נשים וגברים רבים בוחרים להסיר שיער גוף בלייזר, ובכך להגביר את הביטחון והדימוי העצמי שלהם לשנים רבות, מבלי שיצטרכו להסיר את השיער בעצמם באופן קבוע.


כשד״ר ריי ביטון פתחה את המרפאה הפרטית שלה בבאר גנים (בין אשקלון לאשדוד), בה היא מבצעת מגוון רחב של טיפולים אסתטיים, עוד ועוד מטופלות ומטופלים פנו אליה אובדי עצות, לאחר שחוו אכזבות מטיפולי הסרת שיער בלייזר שעברו. ד״ר ביטון הבינה מהר מאוד, שלצד טיפולים שונים שהיא מבצעת בתחום הרפואה האסתטית, עליה למצוא פתרון שייתן מענה מיטבי גם בתחום הסרת השיער.


לאחר מחקר מעמיק בתחום, סיורים בכנסים ובתערוכות בארץ ובעולם, ד״ר ביטון מצאה את מכשיר ה-Duetto. היה לה ברור ששום מכשיר אחר לא יספק את התהליך והתוצאות שידע לספק המכשיר הזה, מבית חברת Quanta System האיטלקית. ״ההחלטה על רכישת המכשיר, המיוצר באיטליה, ושעלותו גבוהה במאות אחוזים ממכשירים אחרים שסקרתי, לא הייתה פשוטה״, משתפת ד״ר ריי ביטון, ״הבנתי שיש כאן השקעה מטורפת במכשיר, אבל לא הייתי מוכנה להתפשר על פחות. אני זוכרת שאמרתי לבן זוגי עידו ׳אם אני לא מביאה למרפאה מכשיר שאני יודעת שהוא הטוב ביותר, אני מעדיפה לוותר לגמרי על הרעיון׳. ישנו על זה כמה לילות, וקיבלנו את ההחלטה לרכוש את המכשיר ולהביא אותו לארץ, למרפאה״.


מכשיר ה-Duetto, מכשיר הלייזר המתקדם בעולם, הוא למעשה מערכת עוצמתית המבוססת על טכנולוגיה המשלבת שני אורכי גל במקביל. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת לבצע הסרת שיער לאנשים עם גווני עור ושיער, שבעבר יכלו רק לחלום על הסרת שיער בלייזר. מכשיר ה-Duetto מאפשר הסרת שיער עם כאב מופחת ובמהירות ביצוע גבוהה במיוחד. בנוסף, באמצעות הטכנולוגיה הייחודית, שמתאימה גם לבני נוער, ניתן להסיר שיער ממקומות עדינים בגוף, באופן פשוט ובטוח.ד״ר ריי ביטון – צילום C digital marketing

 


״מעבר לכל היתרונות, חשוב להבין שמדובר במכשיר רפואי, שניתן להשתמש בו רק בפיקוח של רופא״, מסבירה ד״ר ריי ביטון, ״על מנת להגיע לתוצאות מיטביות, יש לבצע התאמה אישית של הפרמטרים במכשיר למטופלת או המטופל. זו הדרך להגיע לתוצאות מדהימות, ועל כך יעידו עשרות המטופלות והמטופלים שכבר עברו סדרת טיפולים אצלנו בקליניקה״.


באמצעות טכנולוגית הלייזר יוצאת הדופן, ניתן לטפל בבעיות רפואיות נוספות, זאת לצד הסרת השיער. העלמת נימים, טיפול בפטרת ציפורניים וטיפול באקנה דלקתי, הם רק חלק מ״קסמיו״ של ה-Duetto. בניגוד לחלק גדול ממכשירי הלייזר הקיימים בשוק, מכשיר הלייזר הרפואי מבית Quanta System אושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי, ואף קיבל תו תקן של איגוד הבריאות האירופי EHO.


לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות עם ד״ר ריי ביטון:


052-2120178


כתובת המרפאה: רימון 34 באר גנים (בין אשקלון לאשדוד)


אתר: www.dr-reybiton.com


פייסבוק: www.facebook.com/DrReyBiton


בשיתוף ד"ר ריי ביטון

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side