צריכים הלוואה ויש לכם נכס? כשהבנק אומר לא מור גרופ פיננסים מסדרת לכם הלוואה במהירות שיא! | ישראל היום

צריכים הלוואה ויש לכם נכס? כשהבנק אומר לא מור גרופ פיננסים מסדרת לכם הלוואה במהירות שיא!

אף אחד לא אוהב לקבל תשובה שלילית מהבנק. במצבים של קושי כלכלי משמעותי, סירוב של הבנק לתת הלוואה או משכנתא עלול לגרום נזקים חמורים ואפילו בלתי הפיכים. בנוסף, דאגות פיננסיות מובילות למחשבות טורדניות ולמצוקה רגשית
פורסם ב:
0
  • צילום freepik

גם אם נקלעתם למצב שכזה, יש פתרון – מור גרופ פיננסים מספקת פתרונות כלכליים בהתאמה אישית לכל לקוח, ובתנאים נוחים מאוד.


הלוואה מהירה לכל מטרה מסייעת לבעלי נכסים שלא מצליחים לעמוד בהחזרי המשכנתא או הלוואות אחרות שלקחו, לבעלי BDI שלילי שנתקלים בחומת סירוב מצד הבנק, לחייבים בהוצאה לפועל או בהליך חדלות פירעון שיש ברשותם נכס כלשהו ולכל מי שחווה קושי כלכלי בגלל בעיה בתזרים המזומנים ורוצה לעלות על מסלול נכון עבורו.


למי מתאים השירות?

השירות היעיל של מור גרופ פיננסים מתאים לבעלי נכסים מכל הסוגים: דירות מגורים, משרדים, נדל”ן מסחרי, חנויות, מגרשים ועוד.


בעזרת השירות של החברה, והיכולת המוכחת שלה למצוא פתרונות גם למצבים מורכבים ורגישים, ניתן למצוא פתרון למגוון רחב של בעיות, וביניהן:


* חוסר יכולת להתמודד עם החזרי הלוואות ומשכנתאות


* BDI שלילי שמונע קבלת הלוואה


* תיק בהוצאה לפועל


* הליך חדלות פירעון (“פשיטת רגל”)


* תשובה שלילית לבקשת משכנתא


באופן כללי מסייעת החברה לאנשים שמסיבה כזו או אחרת נקלעו למשבר כלכלי. כדאי לזכור שבמציאות הנוכחית כל אחד וכל אחת מאיתנו חשופים לסיכונים פיננסיים רבים, והחוכמה היא לדעת לצאת מהמשבר – ולמנף את הפתרון לטובת התנהלות כלכלית מדויקת ומאוזנת, ובזכותה חיים טובים יותר באופן כללי.


סל הפתרונות של מור גרופ פיננסים

אנשי ונשות המקצוע של מור גרופ כבר עזרו לישראלים רבים להיחלץ מבורות פיננסיים, כולל כאלה עמוקים במיוחד. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים, ובהם מתן הלוואה לכל מטרה, ליווי פרויקטים, מימון פרויקטים, סילוק חובות ועיקולים, השלמות רכישה, הלוואות גישור ועוד.


כל פתרון מותאם באופן מדויק על בסיס הצרכים, היכולות והמאפיינים הספציפיים של כל לקוח. המכנה המשותף הוא תנאים מעולים. בפרט כדאי לדעת שהתשלום הוא על בסיס הצלחות בלבד, שאין דמי פתיחת תיק, שניתן להתחיל להחזיר את ההלוואה רק לאחר שנה, שאין צורך בערבים ושהיעילות של הצוות המקצועי מאפשרת קבלת אישור עקרוני כבר תוך 24 שעות!


על-מנת להתניע את התהליך תתבקשו למלא שאלון קצר. לאחר מכן תוכלו לפגוש את נציגי מור גרופ (אפשר גם בפגישת זום) ולקבל מהם את כל המידע הרלוונטי בנוגע לפתרונות שהחברה מוצאת כמתאימים עבורכם. אם תחליטו לקבל את ההצעה, הכסף ייכנס לחשבון הבנק שלכם תוך זמן קצר מאוד, כך שתוכלו להיעזר בו ולהתחיל לשנות את החיים.


גם כשהבנק אומר לא, יש מי שאומר כן

העידן הנוכחי הוא עידן של ריבוי הזדמנויות, והחוכמה היא לדעת לזהות אותן – ולנצל אותן בזמן. גם כשהבנק משאיר אתכם בבור הפיננסי שאליו נקלעתם, יש מי שיושיט לכם יד וימשוך אתכם החוצה ממנו. מור גרופ פיננסים פועלת בתיאום מלא עם שתי קרנות מימון נדל”ן אשר מוחזקות ע”י חברות ציבוריות, ובהתאם יכולה להעניק לכם הלוואה בתנאי משכנתא, כלומר בתנאים הנוחים ביותר האפשריים.


כחלק מהמחויבות ללקוחות, תגובש עבורכם תוכנית כלכלית מקיפה שתעזור לכם למנף את ההלוואה לטובת התנהלות מושכלת ואיזון פיננסי לטווח ארוך. הליווי הצמוד תורם גם הוא לשקט הנפשי, וכך כמובן גם הרישיון של משרד האוצר לפעילות החברה.


אל תתנו למציאות לייאש אתכם – צרו קשר כבר עכשיו עם חברת מור גרופ פיננסים, ותוך זמן קצר החיים שלכם ייראו אחרת לגמרי.


לייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות חייגו: 074-7695858


אתר החברה: https://www.groupmor.co.il


בשיתוף מור גרופ פיננסים

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side