המרכז לפינוי דירות מסדר בתים מלאים תכולה וניקיון | ישראל היום

המרכז לפינוי דירות מסדר בתים מלאים תכולה וניקיון

זו יכולה להיות דירה שהייתה סגורה במשך שנים או אפילו דירה מלאה בתכולה שאדם שאינו עוד בחיים השאיר ובכל זאת, מה קורה כשמדברים על אדם שעודנו בחיים ובוחר לחיות חיים בהם החפץ מנהל אותו? אלו הן בדיוק הדירות על אודותיהן רצינו במרכז לפינוי דירה לדבר אתכם
פורסם ב:
0
  • המרכז לפינוי דירות

המרכז לפינוי דירות מסדרים בתים מלאים בתכולה, מנקים ומאפשרים חיים אחרים לגמרי בין הדירה הזאת נותרה לכם בירושה ובין שאדם שאתם מאוד אוהבים אוגר ללא אבחנה וכל מה שאתם צריכים זה את היד המושטת, את הפינוי בשקיפות המלאה.


זה מתחיל ונגמר בכם, אתם בוחרים מתי, איך ואם בכלל אבל בגדול יפה שעה אחת קודם, אחרי ככלות הכול יש פינויים שאסור לזנוח מקצתם קשור בדירה בסביבה שלא רק מסכנת את האדם שחי בתוכה אלא גם את הסביבה כולה.


מי עושה פינוי דירות מלאות בתכולה ומנקה לאחר מכן?

זו בהחלט שאלה טובה, אנחנו במרכז לפינוי דירות לא יכולים לסדר לפני שאנחנו סוקרים את הנכס ומבינים “מי נגד מי”. לאחר בדיקה ראשונית המפנים המקצועיים של המרכז לפינוי דירות מתחילים במשימת הפינוי, למעשה כבר ממבט ראשון הם מבינים מה עליהם לעשות, איך להתייחס לפינוי ולהפריד הפרדה משמעותית בין פינוי בו האדם גר בדירה או שאינו עוד בחיים.


“אתם מבינים? אם זו דירת ירושה זה סיפור אחר לגמרי” כך אומרים המפנים המקצועיים של המרכז לפינוי דירות שלא רק מסדר ומזיז חפצים ממקום למקום, הוא מכיר ויודע את העבר של החפצים ומה יהיה עתידם בתוך כל הסיפור הזה.


במצב של פינוי דירות ירושה יידרש לבדוק היטב את כל התכולה ובין כל הזבל שנערם חשוב מאוד להיזהר ולהיפטר רק ממה שמותר ואפשר. רק לאחר המיון הנוקשה שאפשר לדעת היכן ממוקמים מסמכים חשובים והיכן ממוקמת האשפה אפשר להמשיך הלאה לעניין הניקיון והסידור- אחרי ככלות הכול מי יכול לסדר לפני שהוא מנקה?


מה עושים כשחי בדירה אדם שלא רוצה פינוי דירה?

המרכז לפינוי דירות מבין את הרגישות שבדבר ונתקל כל יום באנשים רגישים שמפחדים להיפרד מהחפצים שלהם. אולי מבחינתכם לחפץ הזה אין משמעות אבל היו סמוכים ובטוחים כי האדם שאוגר ואוסף בכפייתיות בלתי נשלטת לא צריך שתגידו לו מה חשוב ומה חשוב פחות, הוא מחליט מה לשמור ומה לזרוק וכאן כמפנים אתם מחויבים להיות סובלניים, עדינים, אדיבים ורגישים- בדיוק כמו במרכז לפינוי דירות שמבין את המשימה אבל קודם לכן מבין את האנשים ואת המקרים רק אחר כך.


“לכל אדם יש סיפור משלו ולכל אדם יש שעה” אומרים המפנים של המרכז לפינוי ששמו לעצמם כל פינוי למטרה מצילת חיים. זה לא להזיז חפץ מנקודה אחת לאחרת, זה פשוט להציל חיים, להשיב אותם למי שאפשר ואם מאוחר חלילה אז מאוחר, אבל יש בהחלט מה לעשות! אף אחד בסביבה הזאת לא צריך להיפגע מכך, בטח שלא הסביבה.


אם אדם מסרב להיפרד מהחפצים שלו ולא רוצה שיסדרו או ינקו לו את הבית לפני הכול צריך להבין אותו, לא לשפוט אותו ובטח שלא לכעוס. “אתם מבינים נקודת המחשבה וההסתכלות שלו על החפץ שונה” אומרים המפנים של המרכז לפינוי שמביאים כאן ניסיון רב שנים של פינויים שמקור ההצלחה שלכם מתחיל ונגמר ברגש, סובלנות, קבלת האחר.


“אין דרך לפנות דירה מתכולה למישהו שלא מבין שהוא צריך את זה” זהו עוד משפט השגור בפיהם של המרכז לפינוי דירות בישראל, המרכז שעוסק בפינויים שעיקר ההצלחה שלהם הוא בלב, התייחסות ורגישות רבה.


לאחר שהאדם מקבל את הפינוי אפשר יחד אתו להתחיל ולהבין מה אפשר “להשאיר בצד” (לא אומרים את המילה לזרוק) ואת מה אפשר לסדר בתוך הכאוס הגדול הזה שנוצר עקב האגירה הבלתי פוסקת.


איך מסדרים ומנקים דירה מלאה בתכולה?

בשלב שמקבלים את ההסכמה, ממיינים את הדברים ומשליכים את הכול אתר אשפה מורשה על פי חוק, אפשר לעבור לשלב הניקיון. הניקיון יבוצע עם טובי חומרי הניקוי, במקרה של המרכז לפינוי דירות בישראל לא תמצאו כמות מזערית של חומר ניקיון ובטח שלא כמות מזערית של כלור.


מרגע שסגרתם תאריך יעד לסיום העבודה המפנים המקצועיים יעבדו בשקדנות לצד חומרי ניקוי מרוכזים, לצד שואב אבק, כביסות של מצעים, שטיפות כלים, ניקוי סטרילי בכל פינה ופינה ומיגור שלשלת יונים במידת הצורך.


כשהדירה נראית לגמרי אחרת – דירה לאחר שלב ניקיון

לאחר שלב הניקיון אפשר לראות את המרצפות הנקיות, פתאום אפשר להיכנס לחדר האמבטיה ולהסתובב בחופשיות בבית. “זר לא יבין זאת” אומרים המפנים שמכירים את התחושה הנהדרת והסיפוק האדיר של בית נקי, חף מאבק, מבריק ביותר.


עכשיו מה שנשאר זה רק לסדר, להחזיר את הרהיטים כל אחד למקומו, להשלים את החסר ברהיטים נוספים והנה עומדת בפניכם דירה מושלמת- הפעם דירה שאפשר לחיות בה, להשכיר אותה ואפילו למכור אותה לכל המרבה במחיר.


חושבים שאתם צריכים את השינוי הזה עבור עצמכם או עבור יקיריכם? האם יש לכם דירה מלאה בתכולה שאין לכם מושג מאיפה ואם בכלל לנקות או לסדר אותה? לכל דירה יש את “הלפני והאחרי” שלה.


המרכז לפינוי דירות בישראל עוזר לכם להשיג את החיים שתמיד חלמתם עליהם ובין היתר את הנכס שעד היום קפא על מקומו וכיום הוא מקור להכנסה נוספת ובטוחה.


התקשרו עוד היום אל המרכז לפינוי דירות בישראל ותנו לעצמכם או ליקיריכם את ההזדמנות הנהדרת לשנות חיים באמצעות מיון, ניקוי, פינוי חפצים וסידור הבית כך שיאפשר מגורים איכותיים על כל המשתמע מכך


בשיתוף המרכז לפינוי דירה בישראל  

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side