מה התפקיד של צוות רופאים מיומנים בתהליך גמילה? | ישראל היום

מה התפקיד של צוות רופאים מיומנים בתהליך גמילה?

היום הראשון שלכם במרכז הגמילה, הוא יום מאוד מבלבל, מורכב, מפחיד, ובעיקר קשה מאוד. הרגשות מציפים אתכם, והגוף רוצה מאוד לשמור על שגרת השימוש הקבועה בסמים ואתם חושבים שאולי עשיתם טעות
פורסם ב:
0
  • pixabay

אבל, האנשים שנמצאים לידכם, אנשי הצוות המקצועי של מרכז הגמילה ויקטוריה רנסנס, יעזרו לכם להתמודד עם כל האתגרים לאורך הדרך, ויהיו שם לצדכם לאורך כל הדרך. אז מה היא החשיבות של הצוות הרפואי המלווה אתכם. כל הפרטים בכתבה הבאה:


הכניסה אל מרכז הגמילה – היא רגע משמעותי בחיים

אחרי תקופה ארוכה מאוד שבה אתם מתנהלים בחיי היום יום שלכם בצורה מסוכנת, ואחרי אירועי שיא שגורמים לתפנית עצומה בחיים שלכם, ברור שצריך לקבל את העזרה הכי מקצועית שיש לכם. ברגע השיא של האירועים, רבים מהמטופלים מבקשים לפנות לעזרת הצוות של מרכז גמילה מיומן ומנוסה בטיפול. וכאן חשוב מאוד לבחור את המרכז, שמנוהל על ידי צוות מקצועי בעל מוניטין לא פחות ממדהים, כדי שיבנו לכם את תכנית הטיפול האיכותית ביותר.


עצירה מוחלטת של השימוש בסמים – היא המשימה הראשונה

אחריותו של הצוות המקצועי במרכז גמילה מקנאביס היא קודם כל לעצור לגמרי את כל השימוש בסמים או חומרים ממכרים. כמובן שלא פשוט להגיע למצב הזה, אבל רופא בעל ניסיון מקצועי והיכרות עם מגוון רחב של כלי טיפול, היא היתרון המקצועי הכי חשוב שאתם רוצים להעניק לעצמכם. בעת הגמילה הפיזית, הרופא יעניק הנחיות, יציע טיפולים רפואיים להקלה על תסמיני הגמילה והוא יציע לכם דרכי התמודדויות שונות עם הקושי, שיאפשרו לכם לקחת את צעד הקשה.


טיפול בהתנהגויות המסוכנות של המכור

ויחד עם כל זאת, ההצלחה של תהליך גמילה מנייס גאי היא גם הצלחה התנהגויות. לאט ובהדרגה, הצוות הרפואי יבקש לתכנן את ההכשרה ההתנהגותית שאתם צריכים לעבור. העבודה של הצוות, ביחד עם המטופל ועם משפחתו, כמו גם עם כל המטופלים אחרים במרכז, כדי להחזיר את המטופל אל החברה בהדרגה ובאחריות. תוך תשומת לב על הרגעים הכי קשים ומאתגרים שאיתם אתם יכולים להתמודד.


אנחנו, אנשי מרכז הגמילה ויקטוריה רנסנס, מלווים מטופלים בתהליכי גמילה מסמים ומאלכוהול, כבר שנים רבות ובהצלחה יתרה. הטיפולים מבוססים על צוות רופאים מיומן ומנוסה, ועל הבנה של הצרכים של המטופל ושל בני משפחתו, כבר בשלבים הראשונים של העבודה. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות החברה, טלפנו: 1800205077.


כתבה זאת נכתבה בשיתוף מקומונט ירושלים.


בשיתוף תוכן שיווקי

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side