צפו בהופעה: חמי רודנר עם שירים חדשים | ישראל היום

מוזיקה

צפו בהופעה: חמי רודנר עם שירים חדשים

"המוזיקה הישראלית היא היצירה המשמעותית ורבת ההשראה של הציונות", הסיק חמי רודנר בשנת הקורונה • הופעה חיה ממרכז ענב ב"כאן גימל" וב"ישראל היום"
פורסם ב: עודכן ב:
0
חמי רודנר מגיע ל"חי בגימל" ממרכז ענב לתרבות בתל אביב עם אלבום חדש, "חי שירים", ובו 18 גרסאות כיסוי לקלאסיקות ישראליות, שאת חלקן יבצע הערב (שני) החל מהשעה 21:00 בכאן גימל ובאתר "ישראל היום".
באדיבות כאן גימל
שנת הקורונה גרמה לאמנים רבים להתכנס בבית, ומשם לי צור וגם להקליט שירים ישנים וחדשים. חמי רודנר, שעד לקורונה הופיע במסגרת להקת איפה הילד, החל לפרסם בפייסבוק ביצועים שלו לשירים יש נים, מה שהבשיל לאלבום חדש, שבו הוא מבצע בפשטות ובאינטימיות שירים שהשפיעו עליו, מלווה בגיטריסט הנפלא ערן ויץ. בשירים שהקליט: "בדומיה" של ליאור ייני, "החיטה צומחת שוב" ו"שיר סיום" של חוה אלברשטיין, "אף פעם לא תדעי" של שלמה ארצי, "פנים ושמות" של דני רובס, "מה יהיה בסופנו" של נורית גלרון, "העץ הוא גבוה" של להקת אחרית הימים, "חוזה לך ברח" של אושיק לוי, ו"מוכן לאהבה" של שלומי שבן. אלו הם רק כמה מהשירים באלבום היפה הזה.
חמי רודנר, שהקים את להקת הרוק איפה הילד בראשית שנות ה-90 שבעטה בלא מעט מוסכמות, אומר שרק בשנת הקורונה הבין שהמוזיקה הישראלית היא, לדבריו, "היצירה המשמעותית ורבת ההשראה של הציונות", והאלבום הזה מוקדש ליצירה הזאת.
את "חי שירים" יחגוג חמי רודנר בהופעה חגיגית במרכז ענב ב-29 במאי. כבר הערב הוא יחשוף כמה מהם על במה, מל ווה בגיטריסטים ערן ויץ וכפיר בן ליש.
 
 

outbrain-article-desktop-side