פינת האימוץ השבועית

הכלבים והחתולים שתראו פה מחכים לחיבוק גדול ולאהבה לכל החיים • הכירו את לונה, בר, גיגי, זינה ואחרים שיכניסו לחיים שלכם שמחה, חום ואהבה גדולה

לונה,

תנו לחיות לחיות

לונה - מחכה לאהבה כבר 4 שנים. חששנית, ביישנית במפגש ראשון, אבל כשנפתחת הופכת כל כולה לממרח שמבקשת עוד ועוד אהבה. לונה בת 8.
 
לונה,
 
בר - כלבה גדולה וסופר עדינה, חששנית, שזקוקה לכמה מפגשים כדי להיפתח ולהפוך לממרחית. כובשת לבבות, כך שאם תהיו מספיק סבלניים - תוכלו להתפנק איתה במשך שעות ולזכות בנסיכה אמיתית. בר בת 5.
 
בר,
 
שלג - היפיוף הזה ממש שומר על הבעלים שלו, ולכן ננטש כבר מכמה בתים. מחכה עכשיו למאמצים עם ניסיון, בבית בלי ילדים קטנים. המאמצים יזכו באהוב אמיתי שיעניק להם אושר עילאי. שלג בן 5.
 
שלג,
 
קו - נמצאה עם רגל במצב נוראי ולכן נאלצה לוותר עליה. חתולונת מאוד עדינה וביישנית, אבל בסבלנות ועם הרבה אהבה היא תפרח בבית שיעניק לה חום ואהבה. קו בת 5.
 
קו,
 
דארסי - גורון מתבגר בן 8 חודשים. לא רואה בעין אחת ולכן מתקשה למצוא מאמצים שרואים את המתיקות שוברת השיאים. תעצמו עין ותפתחו את הלב.
 
דארסי,
 
תנו לחיות לחיות. לפרטים אודות אימוץ: 3703,* שלוחה 3. הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות
 

צער בעלי חיים ישראל

לונה - גורה בת 3 חודשים, מעורבת, בגודל בינוני. יפיפייה אמיתית, עדינה ומתוקה. מחפשת משפחה שמבינה בגידול גורים עם הרבה סבלנות ואהבה גדולה בלב.
 
לונה,
 
זינה - גורת רועים מעורבת, עדינה מאוד. בת 3 חודשים. תהיה בינונית. מחפשת משפחה שתדע לחנך אותה עם הרבה סבלנות ועם הרבה השתובבויות בדרך.
 
זינה,
 
לוסי - גורת ריצ'באק מעורבת, בת 9 חודשים. טובת לב, חכמה ואנרגטית מאוד. היא מחפשת משפחה שאוהבת כלבים גדולים ומבטיחה נאמנות וחברות אמיתית לכל אורך הדרך.
 
לוסי,
 
באנג'י - חתלתול מתוק בן 7 חודשים, שובב וסקרן שאוהב להתכרבל בין השמיכות. הוא מגרגר בהנאה לכל מבקרי החתולייה וחולם על בית חם ואוהב.
 
באנג'י,
 
גיגי - חתלתולה מהממת ביופייה. בת 8 חודשים. מנומרת ומלאת אהבה, מחפשת את המשפחה שתדע להעניק לה את הטוב ביותר.
 
גיגי,
 
את המתוקים שבתמונות נטשו באגודת צער בעלי חיים בישראל. עצוב להם בכלוב. הם החברים הכי טובים שלנו ומגיע להם בית חם ואהבה גדולה לכל חיים.
 
אגודת צער בעלי חיים בישראל. הרצל 159, תל אביב. טלפון: 4553*. ראשון עד חמישי - 20:00-08:00, שישי - 14:00-08:00, שבת - 14:00-11:00. www.spca.co.il
 

עמותת "אס או אס חיות"

כתם - בן כשנה וחצי. דובון פרוותי גדול ומתוק, שאוהב חיבוקים יותר מהכל. חברותי מאוד לאנשים ומסתדר עם כלבים אחרים. הולך יפה ברצועה ויהיה כלב משפחה מושלם.
 
כתם,
 
סנדי - בת כשנה וחצי. כלבה שמחה שאוהבת לשחק ולהשתובב. אוהבת אנשים וגם ילדים. מחפשת חיבוקים, יחס ואהבה. סנדי בקושי שומעת, אך דבר זה אינו מפריע לה כלל. היא אוהבת כלבים אחרים ותשמח תמיד לשחק בחברתם.
 
סנדי,
 
מייקל - בן כשנה, כלב רגיש וחששן שצריך בית שבו רוב הזמן נמצאים אנשים. נקשר מהר ומבקש ליטופים וחום. מייקל רגיל לחיות בלהקת כלבים, ולכן צריך בית עם עוד כלב שייתן לו ביטחון עצמי. מי שיהיה סבלני וייתן צ'אנס לנסיך הזה - יזכה בכלב מדהים ואהבה גדולה.
 
מייקל,
 
צ'אבי - קאנה קורסו, בן 8. זקוק למשפחה חמה ואוהבת. חברותי מאוד לאנשים, אך לא מסתדר עם כלבים בכלל. עבר חיים לא קלים והכי מגיע לו לזכות בבית מושלם עם אהבה ופינוקים.
 
צ'אבי,
 
אושר - נסיכה יפה ומיוחדת. בת כ-4.5 שנים. רגועה בבית, חברותית לאנשים אך לא מסתדרת עם כלבים אחרים. כלבה רגועה, מחונכת לצרכים, נינוחה ושקטה בבית. לא הורסת דברים ואוהבת להתכרבל בפינה שלה. היא צריכה את המרחב והזמן שלה ומחפשת ידיים שיאהבו וילטפו אותה לנצח.
 
אושר,
 
ימי האימוץ הקבועים של עמותת S.O.S חיות: שישי - 14:00-11:00 ברמת אביב – אס או אס תל אביב בווייז – לחתולים בלבד – גורים ובוגרים. שבת - 14:00-10:00 בהרצליה – אס או אס הרצליה בווייז – לכלבים ולחתולים – גורים ובוגרים. 03-7441010 ; 03-7441111
 

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

עוזי - טוב לב, אוהב ומתמסר. נפלא עם אנשים וילדים, מרעיף אהבה וצמא לתשומת לב ולליטוף. כלב אנרגטי ושובב. חזק מאוד, סקרן ומאושר מכל טיול. חברותי לכלבים אך יש זכרים שאיתם קצת פחות. לא מחבב חתולים. בן כ-5.5 שנים. מחוסן, משובב ומסורס.
 
עוזי,
 
נעים - כלב מקסים וחברותי, בן כשנתיים. אנרגטי ואוהב טיולים וריצות. שמח מכל ליטוף ומתמסר. נהדר עם אנשים וילדים. מסתדר עם כלבים, אך לא עם חתולים. מחוסן, משובב ומסורס. 
 
נעים,
 
ויקטור - דובי ענק עם לב עוד יותר ענק, בן כשנתיים. אוהב אנשים, מתמסר, מתלטף ומחבק. מסתדר עם כל הכלבים אך לא מחבב חתולים. מחוסן, משובב ומסורס.
 
ויקטור,
 
תיאודור - כלב נפלא וטוב לב, בן כ-6 שנים. מתרפק ומתלטף וצמא לכל תשומת לב. שמח לכל ליטוף שתתנו לו ומחזיר הרבה אהבה. חברותי מאוד לאנשים ולילדים. מסתדר עם כלבים נוחים ולא אגרסיביים. לא מחבב חתולים. מחוסן, משובב ומסורס.
 
תיאודור,
 
שרגא - בן כשנה. חזק, אנרגטי ושובב. שמח לכל טיול או ריצה. חברותי ואוהב אנשים וילדים. מתמסר, מתלטף ומשווע לתשומת לב. מסתדר עם כל הכלבים אך לא מחבב חתולים. מחוסן, משובב ומסורס.
 
שרגא,
 
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה. חפץ חיים 4, תל אביב. טלפון: 2313*. ראשון עד חמישי - 17:30-12:00, שישי - 15:00-11:00, שבת - 16:00-11:00. www.spca.org.il
 

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

בונגו - כלבון מתוק ומרשים. כל מה שהוא צריך זו פינה קטנה, בבית עם חצר, שם יוכל לנוח, לנשום אוויר טוב ולצאת לטיולים. אוהב אנשים, ומתמסר בקלות לפינוקים, לסירוקים ולליטופים. בגלל שרגיל לשמור על הטריטוריה, בונגו צריך בית אחראי שמבין שקצת קשה לו עם כניסה של אורחים חדשים. לא מסתדר עם חתולים. רועה בלגי, בן 8, גדול. מחכה בנתניה.
 
בונגו,
 
יוני - מחונך לצרכים, מסתדר עם רוב הכלבים, מעולה עם ילדים בכל הגילאים. חולה על אוכל ושמח לליטופים ולפינוקים. מי שיאמצו את יוני צריכים לדעת שהוא זקוק לטיפול תרופתי קבוע של 2 כדורים ביום עקב מחלה כרונית (לישמניה), אך זה כמובן לא מפריע לו להיות כלב משפחה מדהים ומחונך, שכובש בשנייה את כל מי שפוגש אותו. רועה טורקי מעורב, בן 4, גדול. מחכה באומנה.
 
יוני,
 
עמותת "הרצליה ונתניה אוהבות חיות". יום אימוץ בהרצליה: שישי - 16:00-14:00, "השירות הווטרינרי הרצליה" בווייז. יום אימוץ בנתניה: שישי - 15:00-13:00, רח' הרכב 12, "המרכז הווטרינרי נתניה" בווייז. ניתן ליצור עם העמותה ולתאם פגישת אימוץ בהתאם לנהלים. שלחו לנו הודעה בוואטסאפ למספר: 055-667-5229. עוד כלבים לאימוץ מחכים באתר שלנו. שמרו על קשר בפייסבוק

כדאי להכירi