21.03.2018
ה' בניסן תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
21.03.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
מאמץ לאומי

 

גיל משעלי

לאומי. חזרה לעניינים
|
צילום: אלעד דיין
אבקסיס. גל של דמעות
|
צילום: מאיר פרטוש (ארכיון)
אמסלם. נתפס משתחרר
|
צילום: אלעד דיין

מאמץ לאומי. להבדיל ממתמודדים מהעונה הקודמת, דלית לאומי, המודחת הטרייה מבית האח הגדול, חזרה לעניינים כבר למחרת ההדחה. לאומי הגיעה בשעות הלילה המאוחרות אל ביתה שבתל אביב שם פגשה את בנה. בבוקר הטלפונים מהעסק התחילו לזרום והיא לא חשבה פעמיים, אירגנה לבנה בייביסטר וקפצה לחנות שבבעלותה, "דליתי" בבוגרשוב. שם נכנסה די מהר לעניינים, בדקה את הקולקציה החדשה והתמודדה עם עשרות מעריצים שהתגודדו סביב החנות במטרה לפגוש אותה ולבקש חתימות.

דמעות יעל. ריקי גל, גרמה ליעל אבקסיס לבכות. ביום ראשון האחרון ערכה עמותת "רוח נשית" ערב התרמה, ובמסגרת האירוע התנדבה גל לתת את המופע המלא שלה. לקראת סיום ההופעה אמרה גל כי היא רוצה להקדיש את השיר "נה מה קיט פה" ("אל תעזבי אותי") ליעל אבקסיס. באותו רגע הסתכלה אבקסיס על גל וחייכה, ואחרי שריקי התחילה לשיר בכתה מרוב התרגשות.

ריקוד תפוס. שמעון אמסלם, האיש שסירב לשיר את המנון מכבי חיפה, כמעט ולא פיזז ב"רוקדים עם כוכבים". הסיבה: גוף תפוס. שנייה וחצי לפני שהוא היה אמור לנסוע לצילומים לתוכנית, הרגיש אמסלם שהוא לא ממש יכול להזיז את הגוף, ובטח לא לרקוד. בהתחלה חשב לוותר על ההשתתפות, אבל לאחר התייעצות עם חבריו החליט לעשות מסאז' ולתת לזה צ'אנס. אמסלם ניגש למועדון "סייבקס", עשה מסאז' עמוק ונסע לתוכנית.

חגיגה ארצית. שלמה ארצי הופתע על ידי בני משפחתו במתנת יומולדת 60. שלשום, בלי הודעה מוקדמת, ארזה מיכל חלד (בת זוגו של ארצי), את כל המשפחה ושלחה אותם אל מלון הבוטיק באחוזת נפתלי.

מיד לאחר מכן היא נסעה לשם עם שלמה למלון, וכשהגיעו - כל המשפחה עמדה וצעקה לו סופריצה. כולם בילו ביחד שלושה ימים של ארוחות שף, סיורים ביקב ועוד. הגיעו לכבות 60 נרות: שירי ארצי ויפתח קליין עם הילדים, בן ארצי וחברתו אנדראה, נעם ונאוה סמל, יונתן ארצי, ועוד.

האף הגדול. סתיו וקנין מהאח הגדול קבעה לעצמה תור לניתוח אף אצל ד"ר חיים קפלן, האיש שאחראי לטיפול 10,000 שלה ומי שעזר לה לשנות את מינה. הטיפול נקבע ל?25 בדצמבר, שזה תאריך קצת מוזר בהתחשב בעובדה שתהיה בבית האח הגדול. אז או שהיא תודח לפני שיגיע התור או שמישהו יתקשר בשמה לבטל אותו. ד"ר קפלן סירב להתייחס לידיעה.

ליצנית במדים. מעיין פורטר ("הישרדות 2") עלתה על מדים לטובת מילואים עד 3 בחודש. פורטר, המשרתת כקמב"צית, הולכת להעביר את המילואים באחד הבסיסים בשטחים ולישון באוהלים. ממש הישרדות.

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: