21.03.2018
ה' בניסן תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
21.03.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
המחר של תמר

תמר שם אור הפציעה השנה על המסך הקטן מכל מקום: "ראש גדול", "תיכון השיר שלנו", "גירושים נפלאים" • עכשיו היא גם תגלם את דמותה של וונדי במחזמר "פיטר פן"

מאיה כהן

בת דודה של הפיקיות. שם אור
|
צילום: מאיר פרטוש

בשנה האחרונה אי אפשר היה לפספס את תמר שם אור (21) על המסך הקטן. הילדים קיבלו אותה ב"ראש גדול", הנוער ב"תיכון השיר שלנו" והמבוגרים בסדרה "גירושים נפלאים". עכשיו היא מגיעה לראשונה לבמה, היישר לנעליה של וונדי במחזה המוסיקלי "פיטר פן" שיעלה בחנוכה הקרוב בהפקה משותפת של תיאטרון חיפה ותיאטרון אורנה פורת לילדים.

"הייתי בבית ספר לאמנויות, אחר כך למדתי ב'תלמה ילין' ואז שירתי בלהקה צבאית. למעשה, השתתפתי בסדרות טלוויזיה מכיתה י'", אומרת שם אור, שנושאת ייחוס משפחתי מפואר - אחייניתה של מירית שם אור (גרושתו של צביקה פיק, מ"כ) ובת דודן של "הפיקיות". "בשנה האחרונה נורא רציתי לחזור לתיאטרון. דיברתי על זה המון עם אמא שלי, וכנראה שכשאתה מבקש דברים - אז זה קורה".

את ההצגה "פיטר פן" מביימת צביה הוברמן, שאחראית גם לעיבוד. מתברר כי הוברמן היתה המורה של תמר בבית הספר היסודי לאמנויות. תחת שרביטה ירחפו שחקני ההצגה לא מעט באוויר. "אנחנו עובדים לפחות שלוש פעמים בשבוע אחרי החזרות הרגילות של הריחוף", מספרת שם אור. "אנחנו נוסעים למושב אודים ועובדים שם על תעופה. זה כיף, ממש כמו לונה פארק. בהתחלה זה היה מפחיד, כמעט התעלפתי, אבל הגוף מתרגל. היום אני כבר עושה סלטות, וזה ממש ממכר.

"אני נהנית מכל רגע. גם השירה זה חלום מבחינתי. שירה זה משהו שתמיד ליווה אותי, גם בבית הספר וגם בלהקה צבאית, וחלמתי על תפקידים כאלה שישלבו שירה ומשחק. וואו, פתאום קלטתי שאני מגשימה את השאיפה שלי (צוחקת)".

הייחוס המשפחתי שלך קשור לבחירה באמנויות הבמה?

"אנחנו משפחה די קרובה. מירית היא אחות של אבא שלי, וכנראה שיש משהו בגנים (צוחקת). האמת היא שמגיל צעיר מדברים סביבי על מוסיקה ועל במה, אבל אני חושבת שמה שהכריע היה העובדה שהלכתי לבית ספר לאמנויות בכיתה א' ונחשפתי לזה, גיליתי את הייעוד שלי".

אפרופו האחיות פיק, תזרקי איזו עצם על הקשר של דניאלה עם טרנטינו.

"זה עניין שלה. נראה לי שהם ביחד, אבל אני באמת לא יודעת, לא דיברנו על זה. אין לנו שיחות יומיומיות" .

טרנטינו כקרוב משפחה יכול להקפיץ קריירת משחק.

"כן, הא? הלוואי, הלוואי. שיהיו רק דברים גדולים".

mayac@israelhayom.co.il

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: