24.03.2018
ח' בניסן תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
24.03.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
המסיבה של קדאפי

מה עשו 500 "מארחות" יפהפיות בנות 35-18 בווילה המפוארת של שליט לוב ברומא?

ליאור יעקבי וסוכנויות הידיעות

קדאפי ושומרות ראשו בוועידה ברומא
|
צילום: אי.פי

שליט לוב, מועמר קדאפי, שהשתתף בוועידת המזון של האו"ם באיטליה, שעסקה, בין השאר, בבעיות הרעב בעולם, ערך אתמול בווילה שבה שהה ברומא מסיבה יוצאת דופן.

עוד טרם הגעתו של קדאפי לרומא דווח באיטליה כי עוזריו של השליט הלובי יצרו קשר עם סוכנות איטלקית המספקת נשים "מארחות" לאירועים ולמסיבות פרטיות.

על פי הידיעות, עוזריו של קדאפי ביקשו מאנשי הסוכנות להזמין כ?500 נשים יפות ומטופחות בנות 18 עד 35, ובגובה 1.70 לפחות, לווילה המפוארת שבה צפוי היה קדאפי להתארח בעת ביקורו ברומא. הנשים שנבחרו התבקשו להופיע לאירוע בלבוש הולם ואלגנטי, שאינו פרובוקטיבי או מנקר עיניים. תמורת השתתפותן באירוע של קדאפי הובטחו לנשים שלל מתנות ותשורה כספית נאותה.

אלא שבהגיען אתמול לווילה המפוארת של השליט הלובי נכונה למאות הנשים אכזבה. במקום מסיבה נוצצת ואוכל משובח כיד המלך התחוור להן כי הגיעו להרצאה של קדאפי על דת האיסלאם.

קדאפי, שהיה לבוש בטורבן לבן ומלווה בשומרות ראש, הרצה בפני הנשים המופתעות במשך שעתיים תמימות. "אין זו אמת לומר שלדת האיסלאם יש משהו נגד נשים", אמר להן. לדבריו, נשות המערב מנוצלות על ידי הגברים כמו "חפצי ריהוט" כראות נפשם. "אסור שדבר שכזה יקרה", אמר להן.

בהמשך הרצאתו אמר קדאפי כי ישו לא מת אלא נשאר בחיים, שכן מי שנצלב היה למעשה מתחזה.

קדאפי אף הפציר בנשים, נוצריות בדתן, להתאסלם. לדברי השליט הלובי, ישו נשלח כדי לסייע ליהודים, ומוחמד נשלח כדי לסייע לאנושות כולה, ולכן האיסלאם הוא הדת הנכונה.

על אף האכזבה שניכרה היטב על פניהן של 500 האורחות הן לא יצאו מהווילה של קדאפי בידיים ריקות. בתום ההרצאה חילקו עוזריו לנשים עותק של הקוראן וספר שכתב השליט הלובי.

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: