23.01.2018
ז' בשבט תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
23.01.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
התליון האבוד
גיל משעלי (צילומים: אלעד דיין)

שני והחמות. בלי התליון
אביבי. מנקה כמו גדול

התליון האבוד. לאמא של גלעד, הבעל של שני כהן, נפל תליון זהב משרשרת שענדה, רגע לפני ששתיהן התיישבו בבית קפה בצפון תל אביב. שני הרגיעה אותה ואמרה לה שהיא תמצא את התליון. אחרי חיפוש של 45 דקות נכנעה שני, והשתיים התיישבו והתפנקו בקפה.

אביבי מנקה. שי אביבי, האיש וכרטיס האשראי, הלך לרופא הגרון שלו כדי שיטפל לו בצרידות וראה שהכניסה לבניין מלוכלכת. בלי לחשוב פעמיים הוא הפשיל שרוולים והתחיל לאסוף את הלכלוך ולזרוק הכל לפח עד שהכל היה נקי.

שי, זבל מי שמלכלך?

"כשאני רואה שמלוכלך אני מרים את הזבל. אני מזמין את כולם להצטרף ולהתכופף".

קרועה על השידור. הזמרת בעלת מיתרי הפלדה מאיה בוסקילה הגיעה שלשום לצילומי התוכנית של ירון אילן בערוץ 24. כמה דקות לפני השידור, כשבוסקילה עמדה להיכנס לאולפן, נקרעה לה השמלה משני הצדדים ככה שאפשר היה לראות את התחתונים. מאיה נכנסה ללחץ ואחת המפיקות התרוצצה בין החדרים וחיפשה חוט ומחט ללא הצלחה. כשלא מצאה באולפנים יצאה לרחוב וחיפשה בחנויות. בינתיים הקהל באולפן התחיל לאבד סבלנות, והמפיקה חזרה אחרי כשעה עם חוט ומחט, אז תפרו למאיה את השמלה והיא נכנסה לשידור.

חברות מהעבר. עלמה זק פגשה באירוע של קסטרו בחמישי האחרון חברה ותיקה שלא ראתה הרבה שנים. החברה נתנה לה רמזים עד שעלמה נזכרה ודפקה לה חיבוק ונשיקה. באותה הזדמנות קבעו השתיים להיפגש ביומולדת שלהן, שחל באותו יום, ולחגוג ביחד.

הלך הפלפל. עדי הימלבלוי תגיד שלום בימים הקרובים לאופנת פלפל לאחר שלוש עונות שבהן ייצגה אותה, ותפנה את מקומה לכוכבת הארגנטינאית מהסדרה "כמעט מלאכים", אמיליה אטיאס, שתגיע לצילומים בארץ בשבוע הבא בלוויית הארוס שלה.

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: