19.03.2018
ג' בניסן תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
19.03.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
"חגיגה בסנוקר" - המחזמר

סרט הבורקס שהפך לקאלט ישראלי, יעשה בקרוב קאמבק על בימות התיאטרון • וגם, שלמי שבת חוטף שפעת על סט הצילומים

ערן סויסה וגיל משעלי

כרזת הסרט "חגיגה בסנוקר"
שבת. חטף שפעת
|
צילום: ינאי יחיאל

 ל"ישראל היום" נודע כי חברת ההפקות מ.מ הפקות רכשה את זכויות התסריט של סרט הפולחן מחברת יונייטד קינג, ובעוד חודשים ספורים יהפוך הסרט למופע של קומדיה מוסיקלית. על פי גורמים המעורבים בפרטים, בשבועות האחרונים נעשו כמה פניות לחלק מהשחקנים שהשתתפו בסרט, ובימים אלה בוחנים גם את האופציה לשלב בין שחקנים חדשים לשחקני הסרט.

"חגיגה בסנוקר" הוא מסרטי הבורקס המפורסמים ביותר בארץ. הוא מספר את סיפורם של זוג נוכלים קטנים, חנוכה וגבריאל, שנוהגים לרמות אנשים, מפסידים במשחק סנוקר ונאלצים לתת למנצח תשלום ללא כיסוי. האיש שלו הפסידו מתברר בדיעבד כסלבדור, מיליונר ואיש הפשע המאורגן. כשההמחאה חוזרת מתכוון גבריאל למכור את דירתו, אך לפי צוואת אביו אסור לו למכור את הדירה עד שאחיו התאום עזריאל יתחתן. בתגובה גבריאל מנסה לשדך לעזריאל את בת הרב שבה עזריאל מאוהב, אך בבת הרב מעוניין גם סלבדור בשביל האחיין שלו. כדי לפתור את הבעיה מתחזה חברו של גבריאל לשדכן, הרב חנוכה. חנוכה מנסה לדבר אל ליבו של הרב כדי שייתן את בתו לעזריאל - שאליו מתחזה לעיתים אחיו התאום, כדי להציל את המצב המסובך.

מ.מ הפקות, שרכשו את הזכויות, אחראים גם ל"סינדרלה" בהשתתפות בר רפאלי וכן ל"מה קשור" ול"פיטר-פן" שעלו בחנוכה. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, המופע יעלה כבר בחודש מאי הקרוב ברחבי הארץ. בחברת ההפקות ביקשו שלא להגיב.

שלומי שבת חש ברע. מנטור "דה וויס" שלומי שבת חש ברע במהלך הצילומים, ובהפקה נאלצו להזעיק רופא אל הסט. במהלך צילומים שנערכו אמש באולפנים בנווה אילן חש המנטור חולשה וקשיים בנשימה.

בהפקה נכנסו לפאניקה ומייד הזעיקו למקום רופא ופרמדיקים. לאחר סידרת בדיקות שערך הרופא נמצא כי שבת סובל משפעת וכי עליו לנוח. שבת ואנשיו והפקת התוכנית החליטו שלא לקחת חלק באותם צילומים. שבת נשאר לנוח על הסט ועזב אותו לאחר שהתאושש להמשך בדיקות בבית החולים איכילוב.

לאחר סדרת בדיקות הוא שוחרר בערב לביתו.

מרשת נמסר: "אנו מאחלים לשלומי שבת החלמה מהירה. אמש, סמוך לתחילת צילומי 'דה וויס', שלומי התלונן על חום ועל תחושת שפעת. צוות ההפקה החליט להזמין רופא למקום כדי שיבדוק אותו. בתום הבדיקה נקבע כי אכן שלומי חלה בשפעת, והוחלט כי הוא לא ייקח חלק בצילומי התוכנית הערב. אנו מאמינים כי כבר בימים הקרובים שלומי יחזור לתפקוד מלא".

קמפיין מצחיק. ידוע שהכסף הגדול נמצא בקמפיינים של הבנקים, ועכשיו הקומיקאי והמנחה אלי יצפאן מקבל קמפיין כזה. ל"ישראל היום" נודע כי יצפאן נבחר להיות הפנים של בנק יהב.

יצפאן כבר הספיק להצטלם לקמפיין של הבנק באחד הסניפים בתל אביב, ובכך הוא מצטרף לשורה ארוכה של טאלנטים מובילים ששילשלו לכיסם סכומים גבוהים, דוגמת אסי כהן, יפתח קליין, דביר בנדק, ארז טל, ישראל קטורזה ועוד.

גולן ולוי משפחתיים. נכון שלאילנית לוי יש זוגיות נפלאה עם מנחה ערוץ המוסיקה אלירז שדה, אבל זה לא מפריע לה להתאחד עם הגרוש שלה אייל גולן. את יום המשפחה חגגו לוי וגולן עם הילדים, ואפילו העלו תמונה משותפת לרשתות החברתיות.

תמם נגד אוהדי בית"ר. גם השחקן עמוס תמם (אוהד שרוף של בית"ר י-ם) לא היה יכול להתאפק לאחר שריפת המועדון. תמם כתב בחשבון האינסטגרם שלו: "בית"ר היא הקבוצה שלי מגיל 5, כשאבא שלי לקח אותי למשחק והדביק אותי בחיידק הנפלא הזה והיום, 30 שנים אחרי, כל כך עצוב ומזעזע אותי לחשוב שאת החורבן הזה חוללו כנראה אנשים ש'אוהבים' את הקבוצה...".

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: