21.02.2018
ו' באדר תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
21.02.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
סיכום שבוע האופנה

שבוע האופנה של "גינדי תל אביב" הגיע לסיומו וזה הזמן לסיכומים • כתבת האופנה של "ישראל היום", סיגל ארביטמן, הגיעה לאולפן, והיא מפרגנת

גיל משעלי

דנה אינטרנשיונל קורעת את המסלול
נתניהו וגולן
|
צילום: מתוך האינסטגרם של אייל גולן

אחרי ארבעה ימים גדושים ב-20 תצוגות אופנה, שלל סלבריטאים והרבה זוהר של חו"ל, שבוע האופנה של "גינדי תל אביב" הגיע לסיומו. כתבת האופנה של "ישראל היום", סיגל ארביטמן, הגיעה לאולפן.

צילום: פז בר, רוני דלמאי, קובי מאירי, משה בן-שמחון, עריכה: חנן פישר

*   *   *

רה"מ עם הגולן. ראש הממשלה בנימין נתניהו והזמר הלאומי אייל גולן במפגש פיסגה. אתמול בערב מצא ראש הממשלה זמן פנוי בלו"ז העמוס שלו לטובת פגישה עם הזמר אייל גולן. נתניהו הזמין את גולן אל ביתו שבירושלים לקפה ולשיחה על תעשיית המוסיקה ועל המצב במדינה. גולן, המצטלם בימים אלה לתוכניתו "אייל גולן קורא לך" בערוץ המוסיקה, נענה להצעה המכובדת, עזב את כל עיסוקיו ועלה לירושלים לביתו של נתניהו. גולן הגיע כשהוא מלווה במנהלו האישי בני פרץ, והשלושה התיישבו לשיחה, שבמהלכה שאל ראש הממשלה את גולן על תעשיית המוסיקה ועל הקריירה שלו. תוכן הפגישה נשמר בסוד וגולן ואנשיו מסרבים לחשוף אותו, אך אפשר להבין מהתמונות המחויכות עם מי מזוהה גולן.

מקורבים לגולן סיפרו כי אייל מעדיף שלא להזדהות פומבית עם מפלגה כזו או אחרת כדי להימנע מבעיות. מייד לאחר הפגישה העלה גולן לפרופיל הפייסבוק שלו כמה תמונות מהפגישה שלו עם ראש הממשלה. לצד התמונות כתב את הדברים הבאים: "חוזר מירושלים. ראש הממשלה בנימין נתניהו הזמין אותי לקפה. שמחתי לפגוש ידיד. ראש הממשלה התעניין בעולם המוסיקה ואני בנושאים שעל סדר היום הציבורי. איחלתי לראש הממשלה הצלחה בהמשך הדרך". התמונות של גולן עם ראש הממשלה גרפו בפחות משעה יותר מ-260 לייקים ועשרות תגובות חיוביות, המברכות את ראש הממשלה ואת גולן ומשבחות את הפגישה.

באטמן לנצח. צמד הכוכבים שהביאו לנו כבוד עולמי בשובר הקופות "עלייתו של האביר האפל", אלון אבוטבול ואורי גבריאל, ממשיכים לשמור על קשר גם אחרי הסרט.

אבוטבול, שנחת בארץ לפני כמה ימים, הרים טלפון לחברו לסרט אורי גבריאל והזמין אותו לבוא לדיזנגוף סנטר לקנות שעון.

השניים טיילו, ובמקרה (או שלא) נכנסו לאחת מרשתות השעונים בסנטר ורכשו שעון "באטמן" מבית דיזל במהדורה מוגבלת. נראה שהשניים לא שכחו מה גרם לכולנו לפעור פיות, ולכן הם שומרים נאמנות למותג שבנה אותם.

 

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: