21.03.2018
ה' בניסן תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
21.03.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
חשד: שני עבריינים נעצרו בדרך לחיסול

שוטרי מרחב איילון הבחינו הלילה בחשודים לבושים בשכפ"צים וברשותם בקבוק תבערה • החשד: השניים היו בדרך לפגוע בעבריין יריב • יובאו היום להארכת מעצרם

אבי כהן

האם עירנות השוטרים מנעה חיסול?
|
צילום: משה שי (אילוסטרציה)
נעצרו בדך לחיסול? שני עבריינים מוכרים, נעצרו הלילה בבת ים, על ידי משטרת מרחב איילון, עם שכפ"צ על גופם רכובים על אופנוע טימקס על פי החשד עם מספר משוכפל, לאחר שהשליכו שני אקדחים גנובים וברשותם נמצא בקבוק תבערה. במשטרה בודקים האם הם היו בדרך לחיסול באזור. היום יובאו השניים להארכת מעצר.

אתמול בשעה אחת בלילה הבחינו שוטרי מרחב איילון בשני חשודים על אופנוע מסוג טימקס שחור רוכבים על טיילת בת ים. השוטרים עצרו את השניים לבדיקה והבחינו כי הם השליכו שני אקדחים גנובים מסוג קולט וסמיט אנד ווטסון. השוטרים עיכבו אותם לחקירה ואז התברר כי הם לובשים שכפצים ובאופנוע נמצא בקבוק תבערה.

השניים הועברו לחקירה ואז התברר כי מדובר בשני עבריינים מוכרים האחד תושב חולון בן 31, אשר בעבר הואשם בתקיפה חמורה של תושב בת ים עם חמישה מחבריו לאחר שאותו אדם היה חייב כספים, על פי כתב האישום הם היכו אותו ולאחר מכן עקרו תשע משיניו באמצעות פלייר. החשוד השני שנעצר הינו מקורב לעבריין איציק אברג'יל שבעבר מצא מטען חבלה מוכן להפעלה מתחת למכוניתו ולאחר מכן על פי החשד הוא ניסה לנקום במי שחשד בו כמניח המטען, חבר בכנופיה הירושלמית ודקר אותו.

עם מעצרם של השניים התיק הועבר לימ"ר תל אביב, שם יבדקו האם העירנות של שוטרי מרחב איילון השתלמה והצליחו די באקראי למנוע רצח נוסף במה שנקרא 'משולש ברמודה' של הרציחות -  בת ים, חולון ויפו.
   
חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: