25.02.2018
י' באדר תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
25.02.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
"המין בחוף בוגרשוב היה בהסכמה"

האישה המעורבת בפרשייה הגיעה מיוזמתה להיחקר במשטרה - ושוחררה • הודתה: "אני נערת ליווי, האירוע נמשך כרבע שעה"

אבי כהן, כתבנו לענייני משטרה בת"א

הצעירה (במרכז) בתום החקירה, אמש
|
צילום: רוני שניצר

במשך יומיים ניסו במשטרת לב תל אביב לאתר את האישה שקיימה לפני כשלושה שבועות יחסי מין עם נער בחוף בוגרשוב בתל אביב לעיני עשרות מתרחצים. אמש הגיעה האישה לתחנת המשטרה מיוזמתה כדי למסור את גירסתה לאירוע, ואחרי חקירה שוחררה.

האישה אמרה לשוטרים כי היא עוסקת בזנות. לדבריה, הכל היה בהסכמתה והיא קיימה יחסים עם נער אחד בלבד. האישה טוענת כי האירוע ארך כרבע שעה, ולא נמשך שעות כפי שפורסם, ולא ליד יושבי החוף, אלא בתוך המים. היא סיפרה גם כי שתתה וודקה לפני המעשה, אך הדגישה כי הכל נעשה ללא שימוש בכוח.

השוטרים איתרו שלשום את שמונת הנערים שהיו מעורבים באירוע. אחד מהם סיפר לחוקרים: "היא שתתה לנו מהבירה ואמרה לנו שהיא נערת ליווי, אבל בגלל שהיא ביום חופש, היא תעשה לנו כיף בחינם וקראה לי לבוא איתה למים. אמרתי שאני מתבייש ומעדיף לעשות את זה בשירותים, ואז היא ענתה לי: 'חבר שלי כאן, אני רוצה לעצבן אותו'". לדבריו, הוא לא ידע שזו עבירה לקיים יחסי מין בפומבי. על המעשה עצמו סיפר הנער: "היא כל הזמן שאלה 'מי רוצה? מי רוצה?' ונגעה באיברי המין שלנו". הנער טוען כי השתמש בקונדום.

החשד: מעשה מגונה בפומבי

בסיום החקירה שוחררו כל הנערים, שבעה מהם ללא כל תנאים לאחר שלא נמצא כי ביצעו עבירה פלילית, ואילו הנער שקיים עם האישה יחסי מין נחשד במעשה מגונה בפומבי.

האירוע הגיע לתודעת הציבור לאחר שעיתון "הארץ" פירסם כי צעירה שבילתה בחוף בוגרשוב הבחינה בכמה בחורים המקיימים יחסי מין עם אישה בחוף בשעות הצהריים. לדברי הצעירה, מוקדנית המשטרה אמרה בתחילה כי אין ניידות שהיא יכולה לשלוח למקום, אך בהמשך הבטיחה לשלוח ניידת.

לאחר שפורסם המקרה, התברר כי במשטרה התקבלו שתי קריאות לאירוע: בשעה 14:00 התקשרה אישה וטענה כי אישה אחרת מתגפפת עם גבר בתוך המים, וכעבור שעה התקשרה צעירה נוספת וטענה כי קבוצת גברים מקיימת יחסי מין עם אישה בחוף, דבר שמתברר, על פי החקירה, כלא נכון.

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: