20.02.2018
ה' באדר תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
20.02.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
רצות טלוויזיוניות
גיל משעלי (צילומים: שוקה כהן)

טל ומור שחם. תוכנית כושר על הבוקר
גולן ופמלייתו יוצאים מהדיון בבית המשפט

צמד האם והבת מ"המירוץ למיליון", טל ומור שחם, אולי לא זכו במיליון ועפו די בהתחלה, אבל הן זכו במשהו יותר שווה - תוכנית טלוויזיה. השתיים קיבלו תוכנית בוקר ברשת בשם "בוקר גוף" שתשודר בימים רביעי עד שבת. תפסנו את השתיים בצילום התוכנית הראשונה אתמול בפארק הלאומי ברמת גן. קבלו הצצה ראשונה עוד לפני שהתוכנית עולה. ברשת אישרו את הפרטים.

שופט בבית המשפט. ברוב המקרים הוא יושב מול זמרים שבאים לתוכנית שלו "אייל גולן קורא לך" ושופט אותם על כישורי השירה שלהם. אתמול המאסטר שופט אייל גולן התייצב בבית המשפט מול שופט. אתמול בבוקר הגיע גולן מצויד בעורך דין, פלוס הפמליה הקבועה שלו, לבית הדין לתעבורה שבת"א על מנת להתייצב לדיון על דו"ח שקיבל בשנת 2008.

באותה שנה נתפס גולן ברחוב לה גוורדיה בת"א כשהוא נוהג במהירות מופרזת. שוטר תנועה החליט לעצור אותו ולערוך לו בדיקת אלכוהול, ובאותה בדיקה נמצאה בדמו רמת אלכוהול גבוהה מהמותר. רישיונו נשלל במקום לחודש ומאז מתנהלים דיונים בנושא. גם אתמול, לאחר דיון בן כמה שעות בבית המשפט, לא התקבלה הכרעה וגולן עזב את המקום עם תאריך לדיון במועד אחר כשהוא עדיין אוחז ברישיונו.

ליאם הפקות בשם גולן: "אנו לא מתייחסים לחייו הפרטיים של אייל גולן".

סטטוס: לא סינגל. לידיעת כוכבת "רוקדים עם כוכבים" המתהווה, דון לני גבאי: אם חשבת שרק את המשכת הלאה והאקס שלך, מנחה ערוץ הילדים לשעבר, הזמר יפתי, יושב בבית ובוכה על מר גורלו בשל הפרידה שלכם - כדאי שתחשבי שוב. יפתי (25) התחדש לאחרונה בחברה חדשה העונה לשם דנה סידי, שלומדת בתיכון אליאנס בתל אביב, והשניים מתחזקים מערכת יחסים כבר כמה שבועות. לאחרונה הם נצפו באחד המופעים בגני התערוכה ונראו צמודים.

שחקן סהרורי? אם גם אתם הסתובבתם באחד הלילות האחרונים במרינה בהרצליה ונתקלתם בכוכב "הבורר", יהודה לוי, מסתובב בשעות הלילה המאוד מאוחרות וחשבתם שאולי הוא רב עם נינה וברח מהבית, מתברר שטעיתם.

המדור בדק ומצא כי לוי השתתף בצילומי הפיילוט לסידרה המתהווה "מהגרים" של הבמאי ירון נתיב. הסידרה מספרת על ישראלים הגרים במיאמי ועל כל הדברים שהם עוברים שם.

הצלחה למתקדמים. כוכבת הסידרה "סרוגים", השחקנית שירה קצנלנבוגן, זכתה להצלחה עם הסדנה למשחק שפתחה, והחליטה לאחרונה לפתוח סדנה נוספת, הפעם למתקדמים.

סוף המירוץ. ההריונית ואחת מיוצאות "המירוץ למיליון", חן שילוני לא תמשיך כפרזנטורית בחברת הנעליים אותה פירסמה. לאחר עונה מוצלחת עם שילוני, החליטו בחברת הנעליים "בי יוניק" לרענן את השורות ולחפש מישהי חדשה. בימים אלה החברה נפגשת עם עשרות סלבריטאיות שנלחמות על המשרה המדוברת. אנחנו מבטיחים לעדכן אתכם.

מושיק מתגייס לפורים. המנחה והמגיש מושיק גלאמין לקח הפסקה מצילומי תוכנית העיצוב שאליה הוא מצטלם בימים אלו לטובת איסוף תחפושות מהבית שלו ושל כמה מחבריו. לאחר שהיו בידיו כמה תחפושות, הגיע לסניף של "האוס אין" ברמת גן כדי לתרום את התחפושות לארגון "מאיר פנים". הארגון יעביר את התחפושות לילדים נזקקים.

רכבת קמפיינים. מלכת היופי במיל' והחברה של ציון ברוך, שביט ויזל, לא עוצרת. אחרי שני קמפיינים שאליהם לוהקה לאחרונה, ויזל מקבלת קמפיין נוסף. הפעם לרשת האופנה בוניטה.

ויזל נכנסת לנעליים הגדולות שהשאירה המנחה עדי הימלבלוי, אשר עזבה לאחרונה את החברה מפאת לו"ז עמוס. צילומי הקמפיין, שיכניס לוויזל עשרות אלפי שקלים, יתקיימו בשבוע הבא. 

הליהוק של ריקליס. אחרי שכיכב על המסך ב"תמרות עשן", "עבודה ערבית", "עץ הלימון" ועוד, המיני-כוכב של "עספור", לואי נופי, לוהק לסרט החדש "זייתון" של הבמאי ערן ריקליס. נופי יגלם את אחד התפקידים הראשיים וישחק לצידו של ההוליוודי, השחקן סטיבן דורף.

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: