18.02.2018
ג' באדר תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
17.02.2018
> לניוזלטר בתאריך
שתף ב-facebook | שלח לחבר
חפש אותי

מחירים נמוכים יחסית ומבחר גדול שהגיע מחו"ל • פחות מחודש לפני פורים: התחפושות בחנויות כבר אוזלות

היאלי יעקבי (צילומים: דני לרנר, טלי גרנות, פזית גואטה)

אנגרי בירד. טויס אר אס | המחיר: 129.99 שקלים
חסיד. כפר השעשועים | המחיר: 79 שקלים
רינת גבאי. שושי זוהר | המחיר: 179-169 שקלים
ג'וקר. כפר השעשועים | המחיר: 79.99 שקלים
דרדס. שושי זוהר | המחיר: 150-130 שקלים
אנג'ליקה משודדי הקאריביים. שושי זוהר | המחיר: 139-149 שקלים

המחאה החברתית, שהוציאה בקיץ לרחובות רבבות ישראלים, עשתה את שלה גם בהכנות לקראת פורים: במקום להשקיע בתחפושות יקרות, מעדיפים השנה רבים להשאיר את הארנק בכיס.

"כחלק מהאסטרטגיה של טויס אר אס להציע מוצרים במחירי אירופה, הצלחנו השנה להוריד את המחירים של המוצרים בחצי בזכות ייבוא זול", אומרת עינת יונגר כרמלי, סמנכ"לית השיווק של טויס אר אס.

לדברי יונגר כרמלי, מחיריהן של התחפושות נעים מ-39 שקלים ועד 100 שקלים. "כבר עכשיו אנחנו מציעים הנחה של 30 אחוזים", היא אומרת.

כך, למשל, תחפושת נסיכת דיסני שעלתה אשתקד כ-170 שקלים, תעלה היום כ-90 שקלים בלבד. תחפושת פיטר פן שעלתה בשנה שעברה 150 שקלים, נמכרה בתחילת עונת התחפושות, בחודש שעבר, ב-100 שקלים וכעת מחירה ירד ל-70 שקלים בלבד. "תחפושות רבות, הפסטיגל למשל, אזלו והמחירים עוד צפויים לרדת", אומרת יונגר כרמלי. "אבל לא כדאי לחכות עוד ולפספס את המידות הרצויות משום שההבדלים לא יהיו מהותיים. היקף ההוזלה תלוי במוצרים. מחירי הלהיטים לא יירדו".

לדבריה, אפשר לקנות תחפושות שנשארו מהשנה שעברה במחירים נמוכים במיוחד - החל מ-29 שקלים.

"כמו כולם, גם אנחנו הורדנו השנה מחירים", אומר צפי לפיד, מנהל הסחר ברשת כפר השעשועים. "השנה היה לחץ באוויר ואחד גרר את השני להוזלות. המבצעים השנה התחילו מהר מדי כי נוספו עוד הרבה מתחרים שלא היו קודם לכן, דוגמת אתרי אינטרנט המציעים משלוחי תחפושות מחו"ל".

לדברי לפיד, היום, כשלושה שבועות לפני פורים, לא מעט תחפושות כבר אזלו. "מכרנו לא מעט תחפושות בלי רווח כלל", הוא אומר, "יש תחפושות שהן ייבוא שלנו, שהיו אמורות לעלות 100 שקלים ומכרנו אותן ב-20 שקלים, למשל נינג'ות לילדים ופינגווין שמהן נותרו שאריות בודדות, וגם אצלנו אפשר לקנות תחפושות מהשנה שעברה בהנחה של 80 אחוזים".

תן כתף

ואילו ארגון "מאיר פנים" ורשת "האוס-אין" מזמינים את הציבור הרחב לתרום תחפושות שאינן בשימוש כדי לשמח ילד אחר. התחפושות שייאספו יחולקו שבוע לפני החג בסניפי הרשת למשפחות המתקשות במימון תחפושת.

בנוסף, חלק מהתחפושות יחולקו על ידי "מאיר פנים" לילדים נזקקים במסגרת פעילויות הארגון השונות ברחבי הארץ, בשיתוף מחלקות הרווחה. אפשר להתקשר למוקד המידע 3656* ובו יימסרו פרטים מלאים על אודות הפרויקט.

*   *   *

מצעד התחפושות

1. פסטיגל לייק ואליענה

2. פאוור ריינג'רס

3. דרדסים

4. סופרמן

5. הארי פוטר

6. אנגרי בירדס

7. בת הים הקטנה

8. טינקרבל

9. נינג'ות

10. פיראטים

באדיבות רשת טויס אר אס

חזרה לדף ראשי | לניוזלטר מתאריך: