אביה של לבנה מהאח הגדול: "תקיפת בתי - פגיעה בחברה הישראלית" | ישראל היום

אביה של לבנה מהאח הגדול: "תקיפת בתי - פגיעה בחברה הישראלית"

פנייתו הנרגשת של אביה של לבנה, הלוקה במחלת ניוון שרירים, זכתה לעשרות אלפי לייקים ולאלפי שיתופים: "לראות אב ובן שטופי שנאה, דעות קדומות וגזעניות מכאיב לי בלב"
פורסם ב: עודכן ב:
22
  • לבנה זוהרים ואביה
    צילום: 
    מתוך הפייסבוק

אתמול (שני) החליטה הפקת "האח הגדול" להדיח מהתכנית את רוני מיילי מבית האח הגדול לאחר שתקף באלימות מילולית את לבנה "זוהרים" גוגמן, על רקע נטיותיה המיניות. מספר שעות לפני כן, כתב אביה של לבנה פנייה נרגשת ברשת, לאחר שצפה בהתנהגות משפחת מיילי כלפי בתו. 

"אני אבא של לבנה, לבנה זוהרים מהאח הגדול, אני חולה במחלת ניוון שרירים כבר 15 שנים, מאז שלבנה הייתה נערה צעירה. את המילים האלה, אני כותב בכאב רב באמצעות העיניים ולא באמצעות הידיים, בעזרת תוכנת מחשבת מיוחדת שעוזרת לי לתקשר. אני נכה פיזית, משותק בכל גופי, אבל אתמול למדתי כי הנכות הנפשית של גילי ורוני מיילי גרועה הרבה יותר".

"פגיעה בחברה הישראלית"

"כשאתה אבא, אתה מביא ילדים לעולם ומחנך אותם לערכים של כבוד ושל קבלת האחר. לראות את רוני וגילי מיילי, אבא ובן, שטופי שנאה, דעות קדומות וגזעניות, בערב על מסך הטלוויזיה, עושה לא טוב. לראות אותם מתנפלים על הבת שלי, מנסים לפגוע בה במקומות שהם חושבים שהכי יפגעו בה, זה מכאיב לי בלב. לא רק כי היא הבת שלי, אלא כי זו פגיעה בחברה הישראלית. החברה הישראלית המתקדמת, צעד בכל פעם, לכיוון של חברה סובלנית ומקבלת את השונה. זו שמסוגלת להכיל את האתיופי, הרוסי, האריתראי, ההומו, הלסבית או כל הגדרה אחרת באשר היא".
"אני מאמין שהורה אמור לאהוב את ילדו כפי שהוא, ולא כפי שהוא לא. כאבא גאה, תמיד ידעתי שאני אמור לספק לבתי רשת ביטחון ולומר לה, כל עוד את לא פוגעת בעצמך או באחרים, מה שתעשי יהיה מקובל עלי. אני עדיין אוהב אותך תמיד לא משנה מה!".
פנייתו הנרגשת של האב הופצה בפייסבוק וזכתה עד שעות הבוקר (שלישי) ל-34,012 לייקים ו-2,942 שיתופים.
בתוך כך, המשדר מבית האח הגדול בו דווח על הדחתו של מיילי מהבית זכה לנתון רייטינג גבוה במיוחד - 41.4% ויותר ממיליון איש צפו בו.